Astroloji

 

 

 
Akrep (13.04.2021)
Yeni bir iş görüşmesine çağrılabilirsiniz. Başvurularınızın olumlu geri dönüş alması sizleri motive edecektir. İş hayatınızdaki yenilikler sizleri başka bir güç denemesine götürebilir. Partnerinizle bazı kararlar alabilirsiniz.
 
Aslan (13.04.2021)
Çalışma alanınızda yapısal bir değişikliğe gidebilirsiniz. Zamanın gerisinde kaldığınızı düşünerek çalışma prensiplerinizi modernize ediyorsunuz. Artık dijital dünyanın yeni gelişmelerine adapte olma kararı verebilirsiniz. Bu değişim sizleri daha güçlendirecek.
 
Balık (13.04.2021)
Kendinizi bugün dışlanmış hissedebilirsiniz. Aileniz, çevreniz, arkadaşlarınız ve herkese karşı sistemin parçası olmadığınızı düşünüyorsunuz. İnsanlara yaptıklarınızın karşılığını görmek için uygun bir günde değilsiniz. Beklentilerinizi bugün sıfırlayın.
 
Başak (13.04.2021)
Miras konularıyla ilgili ailenizle bugün bir araya gelebilirsiniz. Bazı haksızlıklara karşı mücadele vermeniz gerekebilir. Davranışlarınızda ve söylemlerinizde oldukça dikkatli olmalısınız.
 
Boğa (13.04.2021)
İletişiminize duygularınızla yön vermek isteyebilirsiniz. Alacağınız kararlar tamamen duygusal isteklerinize göre şekillenirse ilerde mantığın devreye girmesi gerektiğinde zorluk yaşayabilirsiniz.
 
İkizler (13.04.2021)
Sosyal çevrenizde yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Arkadaşlığınızın ilişki seviyesine taşınması sizlere tanıdık bir duyguyu hatırlatacaktır. Kendi içinizde çözemediğiniz sorunları büyütmeyin.
 
Koç (13.04.2021)
Kişisel farkındalığınızın yüksek olacağı bir gün olabilir. Enerjiniz etrafa pozitif bakmanıza yardımcı olurken yanlış yaptığınız noktaları da görmenize sebep olabilir. Bugün onları düzeltmek için çok efor sarf edebilirsiniz.
 
Kova (13.04.2021)
Bugün güne koordinasyon eksikliği ile başlayabilirsiniz. Yapmak istediklerinizi gerçekleştirirken sürekli bir şeyler unutmanız projenin eksiklikler ile ilerlemesine neden olabilir.
 
Oğlak (13.04.2021)
Ortaklarınızla tartışmalar yaşayabileceğiniz bir gün olabilir. İşlerin sizin düşündüğünüz gibi gitmemesi öfkelenmenize yol açabilir. Sorunları çözmeye adapte olursanız öfkeniz sakinleşecektir. Çözüme odaklı olmayı seçin.
 
Terazi (13.04.2021)
Aileniz ile yaşadığınız sorunlarınızı çözmek için adım atmak isteyebilirsiniz. Yeniden eski günlere dönmek için elinizden geleni yapacaksınız. Artık pişmanlık duyduğunuz konularda telafiye gitmeyi seçebilirsiniz.
 
Yay (13.04.2021)
Finansal konularınıza duygusal yaklaşmanız sizleri biraz zorlamaktadır. Riski minimalize etmek için mantığınızı da kullanmalısınız. Yatırım yapacağınız konularda daha akılcı olmanız gereken bir gündesiniz. İş ortamınızdaki gerilimlere karşı daha uzlaşmacı olun.
 
Yengeç (13.04.2021)
Yeni bir sözleşme imzalamanız söz konusu olabilir. İstediğiniz değişiklik yapılınca sözleşmenizde güncelleme yapmanız gerekebilir. Eski yaralarınız ya da umutsuzluklarınız tekrar aklınıza gelmesin. Artık siz, eski siz değilsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı