Haber Detayı
20 Temmuz 2021 - Salı 20:42
 
CHP Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı'nın bayram mesajı
- Haberi
CHP Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı'nın bayram mesajı

Bu kurban bayramını da Kovid-19 pandemisi nedeniyle oluşan derin bir ekonomik ve siyasal buhran içerisinde karşılıyoruz. Her ne kadar pandemi tedbirleri esnetilmiş olsa da pandemi sürecinin zorluğu ve Kovid-19'un yeni varyantları toplum sağlığımızı tehdit etmeye devam etmektedir.

Bu nedenle, Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda bu bayramda da maalesef bayramlaşma törenimizi gerçekleştiremeyeceğiz. 

Bayramlarımız paylaşımın, birlikte olma ve dayanışma kültürümüzün taçlandığı günlerdir. Bayramlarımızın verdiği huzuru, yaşattığı duyguları ve özlemini duyduğumuz Türkiye'nin her gününde yaşamak istiyoruz. Bu vesile ile Kurban Bayramımızın özlediğimiz günlere dönüşümüzün başlangıcı olmasını diliyorum. 

Hedefimiz "hiçbir çocuğun yatağa aç girmeyeceği, her evde huzurun ve bereketin olduğu" güzel bir Türkiye inşa etmektir. Bayramlarımız insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği zamanlardır. İnsanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barış ve kardeşlik için de yaşadıkları bir Türkiye hayali ile tüm partililerimizin, Isparta'lı hemşehrilerimizin ve vatandaşlarımızın bayramını en içten dileklerim ile kutlarım.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı