Haber Detayı
17 Şubat 2021 - Çarşamba 21:18
 
Esra Erol: Gençler evlilikten uzak dursun
Yıllarca televizyonda evlilik programı hazırlayan ve sunan Esra Erol, sosyal medyada ihanet olaylarının arttığını ve yuva yıktığını söyledi. Erol, "Gençler evlilikten uzak dursun" dedi.
Magazin / Spor Haberi
Esra Erol: Gençler evlilikten uzak dursun

Katıldığı tv programında soruları yanıtlayan Esra Erol sosyal medyanın çok sayıda yuvanın yıkılmasına neden olduğunu söyledi. Erol, "Sosyal medya birçok ailenin yıkılmasına neden oldu. Filtrelerle insanlar kendilerini orada yansıtmıyor. Bu nedenlerle sosyal medyada ihanet olayları arttı. İki körlüğümüz var. Aile içindeki meseleleri göremiyoruz. Sosyal medyadaki olayları görüyoruz. Evin içinde bir gerçek aile oluşursa her şey daha iyi olur" dedi.

Gençleri uyaran Esra Erol "Gençler evliliğe uzak dursun. Tabi ki bu işin yaşı yok ama kendinizi tanıdığınız bildiğiniz, ne istediğinizin farkında olduğunuz dönemde aile kurumuna adım atıyor olmanız, sizin evlilik hayatınızı da şekillendirecek. Kendinizi tanıyın, ne hissediyorsunuz bilin. Bu çok büyük bir sorumluluk" dedi.


Programıyla ilgili konuşan Esra Erol, "Orada olan her şey gerçek. Toplumda bunlar oluyor. Biz sadece bu olanları göremiyoruz. Bizim programımıza gelen herkes evrakları ile geliyor. Ben programda kendimi arabulucu olarak görüyorum. 'Bu kadar da olmaz' denilen olaylara biz de tanıklık ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajanjı Editör: Aybüke TAŞ
Yorumlar
Haber Yazılımı