DOLAR 18,4826 0.01%
EURO 17,7972 0.32%
ALTIN 970,320,78
BITCOIN 3734665,93%
Isparta
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Hakkımızda

Tarafsız Habercilik : Yayınlanan ve yayınlanacak olan haberlerde doğruluğun gerçekliğin ön planda olması sebebiyle haber niteliği taşıyan bütün olay ve yer alan olgularda adı geçen şahıslara tarafsızlığımızı koruyarak ilerliyoruz . Medya Vatan Haber ekibi olarak haberleri objektif bir şekilde okurlarımızın okuması için gerçekler tahrif edilmeden yayınlamayı kendimize ana düşünce edinmiş bulunmaktayız.

Eleştirisiz Haber : Medya Vatan Haber Ekibi olarak okurlarımızın duygularına mudahale etmiyor . Sunduğumuz haberlerde okurlarımızın kararlarını değiştirecek biçimde paylaşımlar, başlıklar yazmıyoruz , haberin içeriğine kendi duygu ve düşüncelerimizi katmadan. Olayları tamamen sizin düşünce ve fikrinize bırakıyoruz .

Açıklık : Ülkemizde ve yerel olarak  son gün yada günlerde ortaya çıkmış olan haber değeri taşıyan olay ,olgu ve değişen bir durum ile ilgili olan bütün bilgi ve dökümanlar siz değerli okurlarımız tarafından bilinmesi gerektiğini düşünüyoruz , Medya Vatan Haber Ekibi olarak haberleri iyi ve kötü olarak ayırmadan duygu ve düşüncelerimizi katmadan önemli veya önemsiz haber demeden , bağımsız haberciliği örnek alarak  herşeyi yaşandığı gibi , sizlerden saklamadan  sizlere sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz . 

Görevimiz : Medya Vatan Haber ekibi olarak  görevimizin  haber değeri taşıyan olay, olgu, değişen bilgi , karar ve kurallara , yorum katmadan, mudahale etmeden, yön vermeden, üzerini kapatmadan geçiştirmeden doğruları ile birlikte siz değerli okurlarımızın  bilmesi için haber sunumları paylaşmak olduğunu düşünüyoruz . ”Bunların dışında  haberin gücünü kullanarak kötülemek, dışlamak, aşağılamak, aydınlatmak ,yol göstermek ,hükümeti yola getirmek ve toplumu düzeltmek gibi görevlerimiz yoktur.”

Medya Vatan Haber Ne Yapıyor : Tarafsızlık, doğruluk , ve özgür basın maddelerini konu alarak. Ajanslar ve kendi ekibimizin aracılığı ile ulusal ve yerel olarak haberler sunup siz değerleri okurlarımızı  haberdar ediyoruz.  Ayrıca okurlarımıza son 10 gün içinde olan haberler için sitemizin sağ üst bölümünde arama butonu sunuyoruz bu arama seçeneği yapay zeka desteklenmiştir.
Türkiye’nin tarafsız,yalansız ve amacından şaşmadan haber yapan haber sitesi olmaktan Medya Vatan Haber ve ekibi olarak gurur duyuyoruz.

Yasalara Tamamen Uygun :Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına 100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, yalnızca haberin başlığı ve giriş cümlesine yer verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.

İletişim Bilgileri :
Adres:Çünür Mah. 246. Cad. No :81 / 1  Isparta / Türkiye
GSM :+90 539 382 25 25 
Mail adress : [email protected]

Kent Grup Kurumsal Teknoloji Hizmetleri Bünyesinde Gazeticilik Basın Yayın İlkelerine uygun, tarafsız, yapıcı ve ilkeli haber politikası ile yayın hayatına geçen Medya Vatan;  ulusal ve yerel bazda her kesime hitap etmeyi temel amaç edinmiştir.

      Medya Vatan olarak haberlere yorum eklemeyi, tarafsızlık ilkesine aykırı olduğu için düşünmüyoruz. Haberlerle ilgili yorumlar siz değerli okuyucularımıza bırakıyoruz.

      Haber metinlerinde okuyucuyu bıktıracak, zoraki reklam gösterme politikaları yapılmayacaktır. Abartılı ve okuyucuyu yanıltıcı haberlere yer verilmeyecektir… 

       Yazarlarımız hür iradeleri ile kaleme aldıkları yazılarını paylaşabilecekleri bir platform, hedefledik… Dolayısı ile kurumsal kimliğimizle yetki ve sorumluluk babında hiç bir bağlantıları da olmayacaktır..