DOLAR 18,4191 0.52%
EURO 17,8508 -1.1%
ALTIN 973,04-1,08
BITCOIN 3509461,53%
Isparta
14°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSMAİL DÜMBÜLLÜYE RAHMET OKUTMAK…

İSMAİL DÜMBÜLLÜYE RAHMET OKUTMAK…

ABONE OL
21 Şubat 2022 23:15
İSMAİL DÜMBÜLLÜYE RAHMET OKUTMAK…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Biliyorum arsıza söz pişkine yüz dayanmazmış. Bugüne kadar olan yazı arşivimiz meydanda olup gerek siyasi gereke sosyal anlamda kimselerin cesaret edemeyeceği arı kovanlarına çomak sokmuşluğumuz vardır. Yazdıklarımızı isimlendirip hedefimizi rıza-i bari için netleştirdikten sonra olanı biteni doğruya kurban etmek için ete kemiğe büründürüp muhatabı olanların zevahiri kurtarmak adına yalana başvurmaları ve bu sayede olmayan akıllarınca siyaset yapmaları değme tiyatro sahnelerini aratmaz kıvamdadır.

Beş benzemezle yola çıkıp her baş kaldırana mavi boncuk dağıtan fukara zihniyet sosyal alemdeki küfürleşmelere engel olamayınca çareyi dün terk ettiklerinde bulmuş olması söylediklerimizin ispatıdır. Hele ki yarın seçim sathına girildiğinde ilimiz Kütahya’nın makus talihi yine tezahür edip namzet birçok aday varken genel merkez tasarrufuyla temsil makamının ilk sırasına ithal birini oturtursa kendi oturdukları koltuklara tutunabilmek için yapılan ilk hamlenin yansıması olarak görülmesi husussunu şiddetle ikaz ederim. Yalancılıkta zirve yapan bu zevat icraatları açısından İsmail Dümbüllü ye rahmet okuturken kendince profesyonel çıkışlarıyla bizleri sevdiklerimizle karşı karşıya getirmiş ikbal peşinde koştuğu görüntüsü olan hocaları siyaseten hükmü olmayan payelerle onurlandırıp damgalarken bizlerin anasından doğduğu günü bilip bagajımızın olmayışına şahitlik eden büyüklerimizle tavrını ona göre almışlardır. .

Bilinmesini isteriz ki fikir namusu olan ve bagajında geçmişine ait yük taşımayan insanların muhataplarına galip gelmeleri mukadderdir. Hiçbir şey olmazsa fikirden aldığı güç kaslarına yansır galibiyet fiziki olur vesselam…

Şimdi tamda burada Bekri Mustafa ya izafe edilen hikaye ile makalemizi bitirelim..
Elden ayaktan düşen Bekri Mustafa devrin sadrazamı marifetiyle durumu padişaha anlatılınca hünkarın takdiri ile Sultanahmet imamına gasilhanede yardıma memur edilir. Gel zaman git zaman imamın yokluğunda serde olan imamlığıyla bütün vazifeleri eksiksiz yerine getiren Bekri önüne gelen meyidi yıkar kefenler tabuta koymadan kulağına birşeyler fısıldar öyle gömermiş. Ahalinin merakını cezbeden bu durumu hanedan bir yeniçeriyi görevlendirerek ölü numarasıyla Bekri Mustafanın önüne gönderdiklerinde mübarek asli vazifesini yapıp kulağına eğilerek ‘’ öteki tarafa selam söyle bu tarafı sorarlarsa Bekri kulun Sultanahmede imam oldu dersen onlar anlarlar. ‘’ demiş. Ya işte böyle dostlar.. Arap kalmadı seyis olmadık. Benim bi çare memleketimde de bakalım kaç Bekri il başkanı olacak merakla izlemekteyiz.

Son olarak lgbt ile halis Türk isimlerini yan yana getirip izafi değerler üzerinden GEÇÇEK
Naraları atıp bir lüzumsuzdan medet ummak bu topluma edilen en büyük hakarettir diyoruz
Saygıyla hoşçakalın.

Murat AKALIN

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP