DOLAR 9,52083.32%
EURO 11,10143.13%
ALTIN 546,193,51
BITCOIN 598690-1,91%
Isparta
14°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KÜRESEL HÜKÜMETİN KABINESİ, STRATEJİLERİ VE TÜRKİYE / KUŞBAKIŞI
  • Medya Vatan
  • Yazarlar
  • KÜRESEL HÜKÜMETİN KABINESİ, STRATEJİLERİ VE TÜRKİYE / KUŞBAKIŞI
187 okunma

KÜRESEL HÜKÜMETİN KABINESİ, STRATEJİLERİ VE TÜRKİYE / KUŞBAKIŞI

ABONE OL
27 Eylül 2021 19:19
KÜRESEL HÜKÜMETİN KABINESİ, STRATEJİLERİ VE TÜRKİYE / KUŞBAKIŞI
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Sürece kısadan ve genel bir göz atınca…

ABD’nin ve dolaylı olarak NATO’nun Afganistan’dan çekildiğini, Asya ve Avrasya’ya yoğunlaştığını,

Fransa’nın Afrika’dan çekilmek üzere olduğunu ve tüm konsantresini Avrupa Birliği’nin geleceğine ayırdığını,

Avrupalı devletlerin kendi aralarındaki ticari anlaşmaları son iki aydır feshettiğini,

Hatta Avusturalya, İngiltere ve ABD’nin kendi aralarında diğer Avrupalı devletlere karşı bir görünümde “nükleer denizaltı antlaşması” yaptığını görüyoruz.

Batı ittifakı çatlıyor !

Hoşunuza gittiğini tahmin ediyorum.
Lakin rasyonel (akılcı) bir şekilde baktığımızda yukarıda saydığım maddelerin hiçbirinde genelde doğu devletleri olarak, özelde ise Türkiye olarak bir maharetimizin olduğu veya tüm bunların bizim çabamız sonucu gerçekleştiği söylenemez.

O bakımdan sizleri, dünya politikasını okurken olaylara “ulus devletler” zaviyesinden bakmaya değil; “Organize Küresel Dünya Hükümeti”nin penceresinden bakmaya davet ediyorum.

Zira vakti zamanında ABD’yi süper güç ve yeni dünya nizamının garantörü eyleyenler, Hitler’i sahneye sürüp tüm dünyada Yahudiler üzerindeki baskıyı artırıp Israil’i kurduranlar, Türkiye’yi Sovyet korkusuyla Yeşil Kuşak Projeleri’nin, Gladio’ların kucağına oturtanlar bugün bambaşka bir oyun peşinde !

Efendim bildiğiniz üzere yeni dünyanın, dijital çağın imamı Çin … Komünist Çin, kapitalleşme ayağını da atlayarak hızla küreselleştirildi. Bugün IMF’den daha çok, dünya devletlerine borç verip gebe bırakan bir Çin var. Geçtiğimiz 5 yıl içerisinde Küreselci akıl, finansının büyük bir kısmını Çin’e akıttı. Peşi sıra Çin, Küreselci aklın Rothschild kanadının himayesinde bulunan İngiltere ile birlikte, İpek Yolu (Bir Kuşak Bir Yol) Projesi’nin hamisi ilan edildi. Böylelikle dünyanın ekseni ve dikkati Asya’ya, Avrasya’ya kaydırılmış oldu.

Buradan çıkaracağımız sonuç şu:
Batı devletlerinin; Avrupa’nın ve ABD’nin Ortadoğu’dan elini ayağını çekmesinin müsebbibi biz Türkler veya İslam devletleri veya topyekün doğu devletlerinin derin aklı değil; bunun müsebbibi, küreselci aklın dünyanın yeni bin yıl şafağında nüfusun yoğun olduğu Asya hattından yana karar kılmasıdır.

Çünkü artık kendi refahında sarhoş batı ittifakıyla vakit kaybetmek istemiyorlar !

Biz neredeyiz?

Bir Kuşak Bir Yol (İpek Yolu) Projesi…
Pekin’den Londra’ya…
Göbek hattında Türk Cumhuriyetleri’nin, Türkiye’nin olduğu bir finans ve ticaret projesi…

Bakınız yine maharetimizle geldiğimiz bir yer yok! Sadece “durduğumuz yerin” getirilerine ve götürülerine münhasır denge kurup kazanmaya çabalayacağımız bir sürece giriyoruz.

ABD içindeki derin akıl, yani Rockefeller ve beslediği Evenjelist kanat, Asya ve Avrasya’nın anahtarını Türkiye olarak görürken; Çin’deki küreselci derin akıl da Çin’in batıya açılmasındaki anahtarı Türkiye olarak görüyor. Türk Dış Politikası da bu küresel dengede kazanan olmanın anahtarını Türk Devletler Birliği’ni tesis etmek olarak görüyor.

(ABD ve Almanya’da ÜLKÜCÜ HAREKET’in terör listesine veya illegal oluşumlar içine sokulmak istenmesinin sebebini de yukarıdaki Türk Devletler Birliği bahsi uzerinden okumakta fayda var.)

Fakat…
Tüm bunlardan evvel ABD ve Avrupa’nın Ortadoğu’dan çekilmesi sonucu Ortadoğu’daki tüm kurulumlarını tamamlaması gereken bir Türkiye de var. Zaten bu yönde Afganistan, Libya vesair mevzilerde operasyonel olarak sahadayız.

Küreselciler bu kez tehlikeli bir oyun oynuyor!

Ne demeye çalışıyorum?
Yüz yıl evvel Paganist, Siyonist, Hristiyan, İngiliz ve Alman (Anglo ve Almo) köklü ulus devletlere hakimiyet devrederek yeni dünya nizamını tesis edenler; bugün bunu Müslüman Türklerle, Budist Çinlilerle ve daha nice farklı köke sahip Asyalıyla yapmaya çalışıyor. Üstelik çok fazla nüfusa sahip bir bölgeden başlatıyorlar oyunu…

Şimdi çok farklı bir yere geliyoruz !

Evet, küreselciler kendileri adına çok tehlikeli bir oyun oynuyor ve bunun çok evvelden farkındalar ki yeni dijital dünyaya dair bazı savunma düzenekleri geliştirdiler.

Bu savunma düzenekleri Sağlık, Gıda, İklim, Teknoloji ve Gen faktörü üzerine kurulu…

Köklü algı çalışmaları,
Cinsiyet özgürlüğü adı altında cinsiyet karmaşası modellemeleri,
Gizli insan deneyleri,
Gen çalışmaları,
Üstün Irk tasavvurları,
İnsanları adı duyulmamış kronik hastalıklara hapsetme çalışmaları,
Bitki örtüsü ve iklimlerle oynamalar vesaire vesaire…

Bilgi onlarda…
Istihbarat onlarda…
Güç ve finans onlarda…

Eksik olan tek bir şey var:
“İnsan Kontrolü, İnsan modellemesi, İnsan Denetimi ve son adım Tanrılaşma…”

İşte bu yüzden küçücük bebeklere aşı vuruyorlar. Bu yüzden milyarlarca insanı kobay olarak kullanıyorlar. Bu yüzden tüm ülkelerin sağlık bakanlıklarını kukla gibi oynatıyorlar. Bu yüzden ilaç sektörü arttıkça hastalıklar da artıyor. Bu yüzden hayvansal gıdalardan uzak durmamızı öğütlüyorlar. Bu yüzden Modern Psikiyatri’nin dayadığı antidepresanlar ceplerimizde çerez gibi… Bu yüzden iklim antlaşmaları yapıyorlar. Bu yüzden ne ekip biçeceğimize bile onlar karar veriyor.

Sayayım mı daha?
Yok yok saymayayım.
Gerisini siz değerli okuyucular getirirsiniz.

Burada bitiriyorum.

Bu yazı iki çay arası sohbet deminde yazıldı. Bundandır “bu bunu dedi, şu şunu söyledi” teferruatlarından, veriden ve kaynak belirtişlerden uzak duruldu. Gelecek yazılarımda küçük/mikro detaylara da gireceğim inşallah… Hasılı tüm bunlar benim kendime notlarımdı. Sizler de okumuş oldunuz. Teşekkür ederim. Şimdilik üstünkörü de olsa bir perspektif sağlayabildiysem ne mutlu bana…

Kalın sağlıcakla …

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)
  • Zafer Güler

    Mesele, “Bilal’in bile anlayabileceği” bir dille ancak bu kadar güzel özetlenebilirdi… Yüreğine sağlık!..


HIZLI YORUM YAP

300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.