DOLAR 15,9594 0.13%
EURO 17,0389 -0.06%
ALTIN 949,120,05
BITCOIN 467329-2,93%
Isparta
13°

AÇIK

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

LGBT VE LGBT’CİLER
631 okunma

LGBT VE LGBT’CİLER

ABONE OL
28 Nisan 2022 15:20
LGBT VE LGBT’CİLER
1

BEĞENDİM

ABONE OL

 

“Siz insanlardan (cinsel arzuyla) erkeklere mi gidiyorsunuz?

Şuara Suresi, 165. ayet:

 

“Siz hâlâ erkeklere yaklaşacak, meşrû yolu kapatacak, toplantılarınızda ahlâk dışı işler yapacak mısınız?” Kavminin tek cevabı şu oldu: “Hadi, doğru söyleyenlerden isen başımıza Allah’ın azabını getir de görelim!”

Ankebut suresi 29. Ayet.

 

Devamlı gündeme gelen Türk örf ve adetlerine ters olan bu LGBT oluşumunu Wikipedia açıklamasıyla anlatmaya başlayalım. Mesela LGBT neymiş açılımını bilelim, okuyalım konumuza girelim. “Bu bazen LGBTT (lezbiyen, gey, biseksüel, transseksüel veya travesti) veya LGBTİ (lezbiyen, gey, biseksüel, Transgender, intersex), LGBTTIQ (Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Travesti, Transseksüel, Intersex, Queer) şeklinde de kullanılmaktadır. 1900’lardan itibaren kullanılmaya başlayan “LGBT”, eşcinsel hakları mücadelesinde kullanılan çatı kelimedir. Eşcinsel hareketi olarak adlandırılan LGBT hareketi, eşcinsel kelimesinin travesti, transseksüel ve biseksüelliği kapsamıyor oluşu nedeniyle çatı kelime olmaktan çıkmıştır. Hareket GLBTT kelimesini kullanmaya başlamış ancak lezbiyenlerin toplumda “yok” sayılıyor oluşu sebebiyle, L harfi başa alınmış ve kadınlara bir tür pozitif ayrımcılık yapılmıştır.”

 

Halk arasında Erkeklerle ilişkiye giren erkeklere, İbne, Top, Nonoş, gay, Homo gibi yakıştırmalar, kadın kadına ilişkiye girene de lezbiyen, lezoş gibi ifadeler kullanılır.

 

Bu kişinin böyle olduğu bilinse de toplum içinde edeple yaşadığı için dışlanmaz, bilakis toplumda o durumdan kurtulması için dua edilir. Bir kişinin o durumu bizleri ilgilendirmez, hormonsal bozuklukta olabilir, zevkine de yapıyordur bilemeyiz. Biz bu durumda o insanı bu halinden dolayı kınamayız. Nasıl ki bir erkek veya kadın evinde çıplak dolaşabilir, bu durum bizleri ilgilendirmez mahreminde ve hususiyetinde o vaziyetini kendi bilir. Ancak bu çıplaklığını umumi yerde yapmaya kalkarsa halk ve aile toplumu asla kabul etmez, tepkide gösterir, yasalar önünde de suçtur zaten. İşte aynen bu durum gibi, meydanlara çıkarak özellikle dini günleri seçmeleri, renkli yürüyüş sırasında da ‘Susma Haykır, Eşcinseller Vardır’, ‘Sevişe Sevişe Kazanacağız’, ‘Aşk Aşk Hürriyet, Uzak Olsun Nefret’, ‘Faşizme Karşı Omuz Omuza’, ‘Hey Yer Taksim, Her Yer Direniş’ gibi sloganlar atılarak,

 

‘Ay Resmen Devrim’, ‘Anne Özür Dilerim Ben de Geyim’, ‘Bi Seksüelim Bi Seksüelim Sorma’, ‘Akşama Kadar Dönmeyiz’ gibi onlarca pankartlarla, dövizler taşıyıp, bu durumlarını bahane ederek, İslam ve Türk aile yapısına saldırmaları onları masum ve haklı yapmaz. Türk toplumunun en hassas yerinden vurmaya çalışmaları bunların arkasındaki para babalarının, İslam ve Türk düşmanları olduğunu gösteriyor. Peki, bizlerin hassas noktamız nelerdir öncelikle onu yazalım. Bu konulara tam ters olan dinimiz yani İslam bizim hassas noktamız. Allah bu durumu açıkça, ayetlerle de uyarmıştır. Ve fıkhi kitaplarda da Doğumundan itibaren böyle olanlar, böyle yaratılmış sayılanlar; bunlara -işi fuhuş ve zina boyutuna götürmedikçe- bir suç ve günah isnat edilemez.

 

İkinci grup ise sonradan bozularak ve kendi iradeleriyle kadınlara benzemeye özenenlerdir ki, bunlar hadislerde lanetlenmişlerdir. Resulullah (Sallallâhu aleyhi vesellem) kadın elbisesini giyen erkeğe ve erkek elbisesini giyen kadına lanet etti. Ravi : Hz. Ebu Hüreyre Kaynak: Ebu Davud, Libas 31, (4098) Erkeğin kadına Kadının Erkeğe benzemesi haram ve günahtır.

 

On bir ayın sultanı Ramazan ayında İstanbul İstiklal caddesinde LGBT yürüyüşü yaparak kutsalımıza saldırmışlardı. 2015 yılında gerçekleşen bu yürüyüşte bazı gazete başlıkları şu şekildi. İstanbul Taksim’de “Trans Onur Yürüyüşü” gerçekleştiren LGBT üyeleri içinde bulunduğumuz Ramazan ayı ile ilgili hakaret içerikli pankart açtı. “Şaban’la Recep’in aşkına Ramazan engel olamaz” pankartı açan LGBT’liler onur yürüyüşü adı altında Müslümanların en kutsal aylarını eşcinsellikle bütünleştirdi.”

 

Sosyal medyada paylaşılan bu pankarta birçok tepki mesajı geldi. Bir de bu yürüyüşe Onur yürüyüşü diyorlar. İkinci hassas noktamız nedir sağlam Aile yapımız. Hiç kimse ailelerinin yanında karşılarında bu tip oluşumları istemez. Şeytanilerin özellikle ailelerimizi hedef alması, oradan gençlerimize saldırmaları ne kadar alçakça bir oyun sergiledikleri gerçeğidir. Bir de bu işin destekçileri var yani yangına körükle gidenler var. Körük olsa yine iyi benzin dökenler var. Her taşın altından yine Soros çıkıyor.

 

(George Soros Macar asıllı Amerikalı Yahudi iş adamıdır.) Birçok ülkede eşcinsel faaliyetleri destekleyen projeler üreten, reklam filmleri, tanıtım filmleri çekerek eşcinselliği özendiren yapıtlara imza atmıştır. Ülkemizde de birçok dernek ve vakfın sponsorudur. Sosyal medyayı sallayan ve milletin Ayasofya üzerinden hükümete karşı sıkıştırılmasını sağlayan, şeytanilerin Ayasofya’nın orta yerinde yaptırdığı dansı hatırlayınız. Bir başka olayda ise, Ayasofya Müzesi’nde tesettüre girip çarşafını kaldırarak çıplak poz veren ve Kapadokya’da da Türk bayrağının üzerine yatarak çıplak poz veren Belçikalı manken Marisa Papen yine bu tip İslam düşmanlarından emir alarak gündem oluşturmuş, Türk milletinin değerlerini aşağılamıştır. LGBT yapılanmasına türlü eylemler yapmalına açıkça destek veren kuruluşlarda kendini beyan etmekte sıkıntı görmüyorlar. Bizlerde Türk milleti olarak bu destek verenleri tanımamız bakımından bilmemiz icap ediyor. Yani LGBT’ciler, peki hangi firma bunlara destek veriyor, Siemens, Sel Yayıncılık, İletişim Yayınları, Ayrıntı Yayınevi, Can Yayınları, Decathlon, Nıvea, Çiçek sepeti, İz İletişim gibi büyük firmalar LGBT yapılanmasına açıkça destek veriyorlar. Muhafazakâr kesiminde benim kanalım dediği Atv kanalına eleştiri yapamaz o ne koyuyorsa yayın saatine izler geçer. Bu kanalın geçmişinde iğrenç bir dizi vardı hatırlarsanız yani geçmişi de kirli. Yine yönetmen koltuğunda Osman sınav vardı. Yönettiği dizi “KILIÇ GÜNÜ.” Hani iki erkek aynı yatakta eşcinsel görüntü sahnesi var ya ha işte o dizi tepkiler sonucu apar topar yayından kaldırılmıştı. Para kazanmak için toplumun değerleri inanışları bu kadar alaşağı edilemez.

 

Bir de bunların arkasında duran açıkça al alenen destek veren siyasi parti var ki inanılır gibi değil. (Siyasete girmek istemezdim ama maalesef her şey o kadar açık ki bilinmesi de gereklidir.)

 

Çeşitli medyalardan alıntı yaparak yazacağım bu haberi, bu partiye gönül vermişler doğruluğunu araştırabilirler.

 

Eşcinsellerin Onur haftası yürüyüşüne, CHP’li belediyelerden çığ gibi destek geldi. LGBT’lileri savunan LGBT’ciler CHP’li belediyeler ise şunlardı: İzmir Büyükşehir Belediyesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Şişli, Kadıköy, Maltepe, Fethiye, Hopa, Odunpazarı, Kemalpaşa, Germencik, Datça, Borçka, Beşiktaş, Çanakkale, Kuşadası, Edremit, Nilüfer, Fındıklı, Bandırma, Edirne, Kartal, Burhaniye, Bodrum, Didim, Ataşehir, Foça, Tarsus, Konak, Çiğli, Avcılar ve Çukurova.

 

Bunlardan birkaçını örnek verirsek,

 

Beşiktaş Belediyesi: LGBT’lere hukuki ve psikolojik destek sağlıyor. Başta Onur Haftası olmak üzere örgütlere LGBTİ aktivizmini yaygınlaştıracak kampanya desteği sunuluyor. 2017’deki Onur Haftası öncesinde belediye binasına LGBTİ bayrağı asıldı. Ayrıca Twitırda da ‘Freddie Mercury’nin askerleriyiz’ paylaşımı yapılmıştır. Bildiğiniz üzere Freddie Mercury Rock müziğinin efsane ismidir aynı zamanda da eşcinseldir. Yani paylaşımı yapan belediye onun askeri olduğunu beyan etmiş.

 

Kadıköy Belediyesi: Belediye bünyesinde yer alan Kadıköy Kent Konseyi, LGBT Meclisi 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda afişler hazırlayarak çocukların da eşcinsel olabilecekleri algısı oluşturmaya çalıştı. Sosyal medyada yayılan bu afişlere eşcinselliği özendirdiği gerekçesiyle tepki yağdı. Yayın uzmanlar tarafından ‘çocuk istismarı’ olarak değerlendiriliyor. Yazıklar olsun çocuklarımıza kadar indirmeleri aile yapısına ihanettir.

Şişli Belediyesi: 2015 yılında kendisi de LGBTİ aktivisti olan Şişli Belediye Başkanı Danışmanı Boysan Yakar, ABD’de iki ayrı LGBTİ örgütünde çalışmasına olanak sağlayacak bir değişim programına kabul edildi. Belediye bünyesinde yer alan Şişli Kent Konseyi, LGBT Meclisi 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda afişler hazırlayarak çocukların da eşcinsel olabilecekleri algısı oluşturmaya çalıştı. CHP’li Şişli Belediyesi, daha önce de Suriye ve Iraklı sapkınlara da kucak açmıştı. Ayrıca Belediye, cinsi sapıklara ilçenin farklı yerlerinde kalacakları yerler ayarlamıştı.

 

Kendi eşcinselleri yetmiyormuş gibi, bir de Arap eşcinselleri misafir etmeleri olacak iş değil.

 

Çanakkale Belediyesi, yayınladığı destek mesajında gökkuşağı bayrağını eller ile kalp içine alan bir fotoğraf paylaştı. Turgut Uyar’ın “Aşkım de değişebilir, gerçeklerim de” sözünü alıntılayan Çanakkale Belediyesi, altına da “Bugün, yarın ve her zaman sevgi kazanacak” notunu düştü.

 

Sevgi kelimesini neden algı yaparak eşcinsellikte kullanıyorlar?

 

İzmir Büyük şehir belediyesi Tunç Soyer’in “Önümüzdeki senelerde birlikte yürümek dileğiyle. LGBTİ+ Onur Haftası kutlu olsun.” Tweti ve Belediye binası kolonlarını Lgbt renklerine boyatması, yine lgbt bayrağı ile basına poz vermesi ve süt kuzusu kutuları üzerine yine aynı renkleri koydurtması diye sıralayabiliriz.

 

Bizim yazımızdan net olarak şunu anlamınızı diliyorum. Düşüncem şudur. LGBT dernekleri yasal olarak meşrulaştırmak, toplum içinde ahlakı, edep’ i yok ederek, şu algıyı yerleştirmeye çalışıyorlar. Dileyen dilediği şekilde hayvanlar gibi ulu orta yerlerde ilişkiye girebilmelidir mantığı. Bu yüzyıllardır Yüce yaratana kafa tutmak, şeytanla açıkça iş birliği yapma eylemidir. Biz insanların bu eşcinsellik hallerini kınamıyoruz, yaptıkları eylemlere kızıyoruz, edepsizce paylaşımlardan gururla ne var bunda diyerek inançlara kafa tutmalarına kızıyoruz. Eşcinsel durumdakilerini birtakım şeytanilerin kullanmaya kalkmasına, ülkeyi aileleri parçalatma arzularına kızıyoruz.

 

Bu destekleyen kişilerin hiçbiri, erkek evlatlarının bir başka adamla ilişkiye girmesini istemezler. Erkek evlatlarda babalarının başka bir adamla ilişki içinde olmalarını kabullenemezler. Toplumun ahlak değerinin düşmesine ön ayak olan belediyelerin, bu işte başı çekmelerine kızıyoruz. Yapmayın, etmeyin Türk aile yapısını yıkmayın, bozmayın. Etik değerlerimiz, ahlaki yapımız çocuklarımıza, torunlarımıza miras kalmalıdır. Oy uğruna, para uğruna, makam uğruna inançlarımıza saygısızlık yaptırtmayınız. Hele bir de Üniversite içlerinde bu durumları paylaşmaları, konu başkayken bir anda kendilerini öne atmaları ve onları bilinçsizce destekleyen üniversite gençliğine ne demeli. Allah muhafaza etsin küçük bir topluluk demeyin helak oluruz. İmtihanı kaybedenlerden oluruz. Bakınız, Enes bin Malikin bir rivayetinde Peygamber efendimiz:

Allahu Teala Cebrail’e:

“Ey Cebrail, yere in ve falan beldeyi altını üstüne getir.” diye emreder. Yeryüzüne inen Cebrail bu belde de dört bin kişinin ibadet ettiğini görünce:

“Ya Rab, bu belde de sana ibadet eden dört bin abid kulun var, burayı nasıl altını üstüne getireyim? Halbuki burada sana gece gündüz kulluk yapan abid kulların vardır.” der

Allahu Teala:

“Sen onların namazlarına bakma, çünkü onlar aralarında iyiliği emredip kötülükten sakındırmazlar, birbirlerine göz yumarlar. Bunu için amellerini yüzlerine çarpıp, onlarla birlikte hepsini helak et.” diye buyurur.

 

İşte sevgili kardeşlerim sizlere son sözüm şudur. Neyi savunduğunu, neyi karşına aldığına iyi dikkat et. Kula, yaranacağım diye Allahu teâlayı ve ben ancak güzel ahlakı tamamlaya geldim diyen peygamber efendimizi karşına alma. Her türlü sapkınlıktan, fitneden, hayasızlıktan Allaha sığınırım. “Muhakkak ki Allah adaleti, ihsanı, akrabaya karşı cömert olmayı emreder; hayâsızlığı, kötülüğü ve zorbalığı yasaklar. İşte Allah, aklınızı başınıza alasınız diye size böyle öğüt veriyor.”

Nahl suresi 90. ayeti

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Alanya escort Manavgat escort Fethiye escort Kemer escort Didim escort Çanakkale escort Aydın escort Muğla escort Tekirdağ escort Manisa escort Balıkesir escort Trabzon escort Elazığ escort Ordu escort Kütahya escort Isparta escort Rize escort Kahramanmaraş escort Yalova escort Giresun escort Yozgat escort Tokat escort Şanlıurfa escort Sivas escort Batman escort Erzurum escort Sinop escort Kırşehir escort Karaman escort Kırıkkale escort Bolu escort Amasya escort Niğde escort Uşak escort Edirne escort Çorum escort Osmaniye escort Zonguldak escort Van escort Erzincan escort Söke escort Bodrum escort Çerkezköy escort Akhisar escort Bandırma escort Ayvacık escort Akçaabat escort Karakoçan escort Altınordu escort Tavşanlı escort Eğirdir escort Ardeşen escort Afşin escort Altınova escort Bulancak escort Sorgun escort Erbaa escort Viranşehir escort Zara escort Kozluk escort Aziziye escort Ayancık escort Kaman escort Ermenek escort Keskin escort Gerede escort Göynücek escort Bor escort Banaz escort Havsa escort Osmancık escort Bahçe escort Alaplı escort Başkale escort Kemah escort Nazilli escort Fethiye escort Çorlu escort Alaşehir escort Altıeylül escort Biga escort Araklı escort Kovancılar escort Fatsa escort Simav escort Yalvaç escort Çayeli escort Dulkadiroğlu escort Çiftlikköy escort Espiye escort Sarıkaya escort Niksar escort Suruç escort Yıldızeli escort Sason escort Horasan escort Boyabat escort Mucur escort Sarıveliler escort Yahşihan escort Göynük escort Gümüşhacıköy escort Çamardı escort Eşme escort İpsala escort Sungurlu escort Hasanbeyli escort Çaycuma escort İpekyolu escort Refahiye escort Kuşadası escort Marmaris escort Süleymanpaşa escort Turgutlu escort Susurluk escort Gelibolu escort Of escort Ünye escort Domaniç escort Fındıklı escort Elbistan escort Çınarcık escort Tirebolu escort Akdağmadeni escort Turhal escort Eyyübiye escort Suşehri escort Yakutiye escort Gerze escort Mengen escort Merzifon escort Ulukışla escort Sivaslı escort Keşan escort Kadirli escort Ereğli escort Özalp escort Tercan escort Efeler escort Didim escort Çine escort Dalaman escort Menteşe escort Milas escort Ortaca escort Seydikemer escort Ergene escort Kapaklı escort Malkara escort Salihli escort Şehzadeler escort Soma escort Yunusemre escort Ayvalık escort Bigadiç escort Burhaniye escort Gönen escort Karesi escort Çan escort Yenice escort Ortahisar escort Yomra escort Perşembe escort Pazar escort Onikişubat escort Pazarcık escort Türkoğlu escort Eynesil escort Görele escort Piraziz escort Yağlıdere escort Çayıralan escort Boğazlıyan escort Zile escort Siverek escort Karaköprü escort Haliliye escort Akçakale escort Şarkışla escort Gemerek escort Oltu escort Palandöken escort Mudurnu escort Suluova escort Taşova escort Toprakkale escort Kilimli escort Tuşba escort Üzümlü escort http://www.kadinescort.net Gaziantep escort Denizli escort Adana escort Hatay escort Aydın escort İzmir escort Ankara escort Antalya escort Bursa escort İstanbul escort Kocaeli escort Konya escort Muğla escort Malatya escort Kayseri escort Mersin escort Samsun escort Sinop escort Tekirdağ escort Eskişehir escort Yalova escort Rize escort Amasya escort Balıkesir escort Çanakkale escort Bolu escort Erzincan escort Şırnak escort Van escort Yozgat escort Zonguldak escort Afyon escort Adıyaman escort Bilecik escort Aksaray escort Ağri escort Bitlis escort Siirt escort Çorum escort Burdur escort Diyarbakir escort Edirne escort Düzce escort Erzurum escort Kırklareli escort Giresun escort Kilis escort Kars escort Karabük escort Kırıkkale escort Mardin escort Kırşehir escort Maraş escort Manisa escort Muş escort Kastamonu escort Ordu escort Nevşehir escort Sakarya escort Osmaniye escort Şanliurfa escort Sivas escort Trabzon escort Tokat escort Ardahan escort Bartın escort Karaman escort Batman escort Bayburt escort Bingöl escort Elaziğ escort Gümüşhane escort Hakkari escort Isparta escort Uşak escort Igdır escort Keşan escort Safranbolu escort Boyabat escort Kızıltepe escort Üzümlü escort Bucak escort Kadirli escort Bornova escort Batıkent escort Alanya escort İnegöl escort Orhangazi escort İzmit escort Akşehir escort Tarsus escort İlkadım escort Çerkezköy escort Ardeşen escort Kuşadası escort Merzifon escort Bandırma escort Çerkeş escort Gelibolu escort Gerede escort Antakya escort Ceyhan escort Dinar escort Besni escort Bozüyük escort Eskil escort Diyadin escort Ahlat escort Çivril escort Bağlar escort Akçakoca escort Aziziye escort Lüleburgaz escort Şahinbey escort Bulancak escort Digor escort Keskin escort Bünyan escort Kaman escort Battalgazi escort Elbistan escort Akhisar escort Bulanık escort Bodrum escort Altınordu escort Bor escort Avanos escort Adapazarı escort Virenşehir escort Gemerek escort Kangal escort Akçaabat escort Erbaa escort Tavşanlı escort Karşıyaka escort Çankaya escort Manavgat escort Nilüfer escort Arnavutköy escort Gebze escort Beyşehir escort Silifke escort Atakum escort Çorlu escort Çayeli escort Didim escort Suluova escort Edremit escort Ilgaz escort Biga escort Göynük escort İskenderun escort Çukurova escort Kaynaşlı escort Emirdağ escort Gölbaşı escort Söğüt escort Ortaköy escort Dogubayazıt escort Güroymak escort Karahayıt escort Bismil escort Horasan escort Mucur escort Babaeski escort Şehitkamil escort Espiye escort Kağızman escort Yahşihan escort Develi escort Doğanşehir escort Afşin escort Alaşehir escort Malazgirt escort Marmaris escort Fatsa escort Ürgüp escort Akyazı escort Eyyübiye escort Şarkışla escort Araklı escort Niksar escort Simav escort Buca escort Çubuk escort Muratpaşa escort Görükle escort Avcılar escort Darıca escort Çumra escort Anamur escort Çarşamba escort Ergene escort Fındıklı escort Nazilli escort Taşova escort Susurluk escort Çan escort Mudurnu escort Defne escort Kozan escort Sandıklı escort Yahyalı escort Patnos escort Kahta escort Pamukkale escort Ergani escort Oltu escort Nizip escort Görele escort Sarıkamış escort Yeşilyurt escort Dulkadiroğlu escort Kırkağaç escort Varto escort Fethiye escort Kumru escort Erenler escort Akçakale escort Suşehri escort Of escort Turhal escort Torbalı escort Haymana escort Kepez escort Osmangazi escort Bağcılar escort Derince escort Ereğli escort Erdemli escort Bafra escort Kapaklı escort Pazar escort Davutlar escort Altıeylül escort Ayvacık escort Dörtyol escort Sarıçam escort Sur escort Palandöken escort Nurdağı escort Tirebolu escort Zile escort Ünye escort Selim escort Kocasinan escort Onikişubat escort Salihli escort Milas escort Pamukova escort Birecik escort Yıldızeli escort Ortahisar escort Malkara escort Yakutiye escort Zara escort Yomra escort Konak escort Keçiören escort Lara escort Yıldırım escort Beylikdüzü escort Gölcük escort Karatay escort Mezitli escort Canik escort Efeler escort Ayvalık escort Kırıkhan escort Seyhan escort Melikgazi escort Pazarcık escort Soma escort Dalaman escort Sapanca escort Haliliye escort Ödemiş escort Mamak escort Kemer escort Mudanya escort Çekmeköy escort Körfez escort Meram escort Aliağa escort Polatlı escort Belek escort Gemlik escort Esenler escort Fatih escort Selçuklu escort Akdeniz escort Terme escort Söke escort Karesi escort Yüreğir escort Payas escort Talas escort Türkoğlu escort Turgutlu escort Datça escort Gümbet escort Serdivan escort Karaköprü escort Çeşme escort Sincan escort Gaziemir escort Ulus escort Kaş escort Gürsu escort Güngören escort Mut escort Samandağ escort Yunusemre escort Köyceğiz escort Siverek escort Toroslar escort Menteşe escort Kadıköy escort İznik escort Serik escort Menemen escort Aksu escort Kağıthane escort Kartal escort Maltepe escort Kestel escort Yenişehir escort Yatağan escort Tire escort Finike escort Pendik escort Sarıyer escort Şişli escort Sultangazi escort Tuzla escort Urla escort Konyaaltı escort Korkuteli escort Kumluca escort Karacabey escort Ümraniye escort Üsküdar escort Zeytinburnu escort Tekirdağ masaj salonu Adana masaj salonu Mersin masaj salonu Bursa masaj salonu Muğla masaj salonu Balıkesir masaj salonu Kocaeli masaj salonu İstanbul masaj salonu Ankara masaj salonu Antalya masaj salonu İzmir masaj salonu Denizli masaj salonu Çanakkale masaj salonu Sakarya masaj salonu Manisa masaj salonu Malatya masaj salonu Yalova masaj salonu Sivas masaj salonu Tokat masaj salonu Kayseri masaj salonu Trabzon masaj salonu Aydın masaj salonu Elazığ masaj salonu Afyon masaj salonu Kütahya masaj salonu Ordu masaj salonu Eskişehir masaj salonu Gaziantep masaj salonu istanbul masaj salonu ankara masaj salonu izmir masaj salonu bursa masaj salonu antalya masaj salonu adana masaj salonu konya masaj salonu şanlıurfa masaj salonu gaziantep masaj salonu kocaeli masaj salonu mersin masaj salonu diyarbakır masaj salonu hatay masaj salonu manisa masaj salonu kayseri masaj salonu samsun masaj salonu balıkesir masaj salonu maraş masaj salonu van masaj salonu aydın masaj salonu tekirdağ masaj salonu sakarya masaj salonu denizli masaj salonu muğla masaj salonu bağcılar masaj salonu bahçelievler masaj salonu esenler masaj salonu esenyurt masaj salonu kadıköy masaj salonu kağıthane masaj salonu kartal masaj salonu küçükçekmece masaj salonu maltepe masaj salonu pendik masaj salonu sultangazi masaj salonu ümraniye masaj salonu üsküdar masaj salonu aliağa masaj salonu alsancak masaj salonu bayraklı masaj salonu bornova masaj salonu buca masaj salonu çeşme masaj salonu çiğli masaj salonu gaziemir masaj salonu karşıyaka masaj salonu konak masaj salonu menemen masaj salonu ödemiş masaj salonu torbalı masaj salonu çankaya masaj salonu keçiören masaj salonu mamak masaj salonu polatlı masaj salonu sincan masaj salonu alanya masaj salonu belek masaj salonu kaş masaj salonu kemer masaj salonu korkuteli masaj salonu lara masaj salonu manavgat masaj salonu serik masaj salonu side masaj salonu didim masaj salonu efeler masaj salonu kuşadası masaj salonu nazilli masaj salonu altıeylül masaj salonu bandırma masaj salonu edremit masaj salonu karesi masaj salonu susurluk masaj salonu gemlik masaj salonu gürsu masaj salonu inegöl masaj salonu mudanya masaj salonu nilüfer masaj salonu osmangazi masaj salonu yıldırım masaj salonu biga masaj salonu çan masaj salonu gelibolu masaj salonu adıyaman masaj salonu afyon masaj salonu ağrı masaj salonu aksaray masaj salonu amasya masaj salonu ardahan masaj salonu artvin masaj salonu bartın masaj salonu batman masaj salonu bayburt masaj salonu bilecik masaj salonu bingöl masaj salonu bitlis masaj salonu bolu masaj salonu burdur masaj salonu çanakkale masaj salonu çankırı masaj salonu çorum masaj salonu düzce masaj salonu edirne masaj salonu elazığ masaj salonu erzincan masaj salonu erzurum masaj salonu eskişehir masaj salonu giresun masaj salonu gümüşhane masaj salonu ığdır masaj salonu ısparta masaj salonu karabük masaj salonu karaman masaj salonu kastamonu masaj salonu kilis masaj salonu kırıkkale masaj salonu kırklareli masaj salonu kırşehir masaj salonu uşak masaj salonu kütahya masaj salonu malatya masaj salonu mardin masaj salonu nevşehir masaj salonu niğde masaj salonu ordu masaj salonu trabzon masaj salonu osmaniye masaj salonu rize masaj salonu siirt masaj salonu sinop masaj salonu sivas masaj salonu tokat masaj salonu karahayıt masaj salonu pamukkale masaj salonu nizip masaj salonu şahinbey masaj salonu şehitkamil masaj salonu antakya masaj salonu defne masaj salonu iskenderun masaj salonu darıca masaj salonu gebze masaj salonu gölcük masaj salonu izmit masaj salonu körfez masaj salonu akşehir masaj salonu beyşehir masaj salonu ereğli masaj salonu karatay masaj salonu meram masaj salonu selçuklu masaj salonu akhisar masaj salonu alaşehir masaj salonu soma masaj salonu turgutlu masaj salonu akdeniz masaj salonu anamur masaj salonu erdemli masaj salonu mezitli masaj salonu silifke masaj salonu tarsus masaj salonu toroslar masaj salonu yenişehir masaj salonu bodrum masaj salonu dalaman masaj salonu fethiye masaj salonu köyceğiz masaj salonu marmaris masaj salonu menteşe masaj salonu milas masaj salonu adapazarı masaj salonu serdivan masaj salonu atakum masaj salonu çarşamba masaj salonu ilkadım masaj salonu eyyübiye masaj salonu siverek masaj salonu viranşehir masaj salonu çerkezköy masaj salonu çorlu masaj salonu erbaa masaj salonu