DOLAR 13,53830.05%
EURO 15,36350.14%
ALTIN 788,50-0,10
BITCOIN 5749562,46%
Isparta
-7°

HAFİF KAR YAĞIŞLI

ÜLKÜCÜLERİN “LTD” ÇIKMAZI!..
1951 okunma

ÜLKÜCÜLERİN “LTD” ÇIKMAZI!..

ABONE OL
22 Eylül 2021 19:49
ÜLKÜCÜLERİN “LTD” ÇIKMAZI!..
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kimse bizden “kimse” için “övgü” beklemesin!.. Biliriz ki; onlar üç gün sonra ayni kişiler için “sövgü” isteyeceklerdir… Bizim duygularımızı, düşüncelerimizi anlatmak için “övgüye” de, “sövgüye” de ihtiyacımız yok… Sadece hak ve hakikat!.. Bizim “sevgimiz” de, “nefretimiz” de ALLAH içindir.. Herkes kendi işine baksın!..

“Gözlerimi kaparım vazifemi yaparım.”… Yok böyle bir ülkücülük… Ülkücülük “vazife” değil kutsal bir “dava’dır”..

Ülkücü, “Emireri” değil, kutlu bir davaya inanmış “Çeridir”.. İnsanlara kimlik tahsis etmek, ne salon, ne de kalem züppelerinin, işi değildir..

Kimse verilmiş bir mücadelenin üzerine saltanat kurup, mücadele insanlarına küfür edemez!.. Herkes haddini bilecek!.. Mademki sürü olmaktır muradınız, sağa sola zıplamayacak, önünüzden otlayacaksınız..

“Benim Liderim yanlış yapmaz, o ne derse doğrudur.” diye, inanıp, inanarak ve beklentisiz itaat edemeyenler, “Liderimin yanlışı, benım doğrumdan daha doğrudur” diyerek ÇAKMA SLOGANLARLA hem liderini, hem kendini inkar ettiğinin farkında olmadan yalakalık yapar.. Liderin emriyle makama gelince överler, lider emriyle makamdan gidince de söverler..

Siz 1990 başlarından beri, ocaklara atanan yeni başkanın kadrosunda görev yapan kaç tane selef’i (eski) başkan gördünüz?.. Daha da vahimi istisnasız hepsi “haindirler(!)”.. Bir şekilde göreve tekrar atanınca hiç bir şey olmamış gibi ihanet, sadakata dönüşüverir.. Bu nedenle de (acı ve üzücüdür ama) maalesef Teşkilat “hain üretme merkezi” haline geldi…

Şu LTD’cilerin en büyük problemi, Liderliği, Teşkilatcılığı, Doktirini anlamıyor olmaları… 5 bin yıllık Türk Tarihinden ve Türk Töresinden dem vururlar ama, ne hikmete, tarihi inkar, töreye isyan üzere “Ne Mutlu Türküm” diyerek mutlu mesut yaşarlar…

Töreyi geçtik, kendinizi ve dava diye yaptıklarınızı 9 IŞIK DOKTRİNİ ile bir test edin bakalım.. Ne kadar ülkücü olduğunuzu göreceksiniz… Özellikle ŞAHSİYETÇİLİK ve AHLAKÇILIK kaideleri kapsamında!..

Ha bu arada, kimse bize gereksiz ve gerekçesiz, hamasi atar yapmasın.. Yaşadıklarınız sizin tercihiniz.. Biz sadece, Ülküdaşlık hukukumuza binaen ayna tutuyoruz.. Vesselam…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP