Yazı Detayı
14 Haziran 2021 - Pazartesi 14:32
 
ÖZAL SUİKASTİ VARAN 2) Fetöş iblisi ve Moon Tarikatı İzleri
Abdullah NİĞDELİOĞLU
a.nigdelioglu@medyavatan.com
 
 

 

Öncelikle bir önceki yazımda Özal suikastine giden yolda gladyo izlerinin yansımasını ifade etmiştim. Yazının devamı olarak bu gün ise Rahmetli Turgut Özal'ın ölümü ile sonuçlanan suikastte Fetöş iblisi ve Moon tarikatından söz edeceğim.
Hatırlayacağınız üzere Kartal Demirağ ile yapılan başarısız suikastten sonra uluslararası ortak yapı gladyoyu sahneden çekip işbirlikçi Fetöşü uluslararası ayak olarak ta Moon Tarikatını öne sürdüler. Bu hain oluşum Türkiye'yi istediği gibi dizayn etme noktasında kararlıydı.  Engel olarak gördükleri Özal'ı kesin olarak planları çevresinde yok edeceklerdi. Plan kusursuz olmalıydı. Çünkü o dönem çıkacak en ufak bir çatlak ses bu hain oluşumun açığa çıkması demek olacaktı. Nitekim o dönem planların da başarılı oldular. 15 Temmuz'da tuzak kuranların en hayırlısı olan Allah planlarını alt üst edip 40 yıllık oluşumun açığa çıkıp temizlenmesi için bir fırsat nasip edip aziz milletimize yardım etti. Allah 15 temmuzda ve bu vatan uğruna şehit olan tüm Aziz şehitlerimizden razı olsun. 
O döneme dönmeden önce Moon Tarikatını'da tarif etmek gerektiğini düşünüyorum. Bu tarikat amerikan gizli servisine yıllarca adam yetiştirmekle ün yapmıştır. Fetöş iblisi ve bu yapının ilişkisi Özal'ın Fetöş iblisinin yaptıklarından rahatsız olmasından dolayı hazırlattığı raporda da ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Tam da bu rapordan sonra Özal için düğmeye çoktan basılmıştı. Raporun içeriğine  ve en can alıcı noktalarını değinecek olursam. Fetö iblisinin bugünlere nasıl kök saldığını anlamayanlara da ışık tutacaktır.

Raporda Fetöş ibnesi ve örgütün yapılanma biçimi tüm ayrıntılarıyla ortaya koyuldu. Yöneticileri, iç sorumluları ve örgütün Mossad ve Masonlarla irtibatı raporda tek tek zikredildi. Raporda, mason Fetöş iblisi dışında 20 üst düzey yöneticinin isim listeleri verildi ve bu kişilerin 14’ünün mason olduğu belirtildi. Ayrıca Fetö iblis cemaatinin Moon Tarikatı ile yakın teması şu şekilde ifade ediliyordu. Amerikan gizli servisine ajan yetiştiren Moon tarikatı ile cemaat arasında gelişmiş bir ilişki var. Locaların cemaatin içerisinde ve yönetim katında çok üyesi bulunmaktadır. Eğitim alanında locaların çalışmaları ayrı bir yer tutar. Zeki ve akıllı öğrenciler locaların ve cemaatin amaçları doğrultusunda kullanılır. Siyasetçi, büyük işadamı, sanayici, hukukçu, bürokrat devletin üst düzey yöneticileri özenle seçilerek desteklenmekte ve yurt dışı bağlantılarına yarayışlı kişiler haline getirilmektedir. Fetöş cemaatinin siyasi ve ekonomik güç yapmak için siyonist örgütlenmelerden ekonomik destek aldığına da yer verilmiştir.
Fetöş iblisinin CIA ile ilişkisi ise Moon Tarikatına olan bağlılığından gelmektedir. Fetöş cemaatinin yükselişe geçtiği dönemle Amerika'nın dünya üzerinde etkinliğinin arttığı dönem uyumluluk göstermektedir. Fetöş iblis cemaati Reagan iktidarı döneminde Sovyetleri çözmek amacıyla yürütülen demokrasi projesinin bir sonucu olarak büyümeye başladı. 1970 yılında ABD güvenlik konseyinin belirlediği yeşil kuşak politikasının bir üst aşamaya geçilmiş halidir. Amaçları Amerikancı iktidarları ayakta tutmak, korumak kollamaktır. Özal’ın hazırlattığı rapor, terör örgütü Fetöş te adeta deprem etkisi oluşturmuştu. Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal’a sunulan FETÖ yapılanma ve FETÖ-Mason ilişkileri raporundan içeride ki hain adamları sayesin de Fetö iblisinin haberi oldu. Tedirgin olan teröristbaşı ilk olarak Sızıntı dergisinin 1991 Ağustos sayısında ‘Şaşkın Kaptan’ başlıklı bir yazı kaleme aldı. Teröristbaşı yazısında Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ı şu cümlelerle tehdit etti: “Milletin yolunu kesen kanlı kabus sen çağdaşlık ve çağ atlama naralarıyla kendini avuta dur. Şimdi istersen uyu, bundan sonra kopacak kıyamet senin kıyametindir.” Bu tehditten sonra Korkut Özal, Vehbi Koç ve Aydın Bolak gibi isimlerden oluşan bir heyet İzmir’de Gülen’i ziyaret ederek yazı konusunda konuşurlar. Yalan söyleme konusunda mahir olan Gülen, “Özal’ı kast etmedim” diyerek her zaman ki gibi  yalan söyler. Tehdit mesajın da verilen bundan sonra kopacak kıyamet senin kıyametindir sözünden de anlaşıldığı gibi artık Özal için sayılı yılların geldiği görülüyordu. Bu olayların üzerinden çok geçmeden bir gün evinde fenalaşıp kalp krizi diye oluşturulan algının gölgesinde şehit olmuştu. Ne acıdır ki Ölümünden 19 yıl sonra 2012'de "cinayet sonucu öldüğü" yönündeki iddialar nedeniyle otopsi yapılması kararına varıldı.  Maalesef zehir bulundu ama nasıl verildi, kim verdi herşeyin üstü kapanmıştı. Lakin güneş balçıkla sıvanmaz. Gerçekler bir gün açığa çıkacaktır. Gladyo- Fetöş-Moon üçgenin de yer alan yerli işbirlikçilerin ve uluslararası düzeyde ki hainlerin hesaba katmadıkları inanmadıkları Allah'ın adaleti, gazabı bir gün mutlaka onlar için şüphesiz tecelli edecektir.
Bu topraklarda son sözü dün olduğu gibi bugün de Devlet aklı ile ebed, müddet bilincinde DERİN TÜRK MİLLETİ'NİN   fedaileri söyleyecektir.

 
Etiketler: ÖZAL, SUİKASTİ, VARAN, , 2), Fetöş, iblisi, ve, Moon, Tarikatı, İzleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı