DOLAR 15,9745 0.18%
EURO 16,8137 0.63%
ALTIN 931,240,12
BITCOIN 464460-2,22%
Isparta

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yeryüzündeki Şeytanlar
251 okunma

Yeryüzündeki Şeytanlar

ABONE OL
31 Ocak 2022 19:15
Yeryüzündeki Şeytanlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Shakespeare demişki: Şeytan 1 günah işleyeceği zaman, işe önce Günahı kutsallık zırhına sarmakla başlar ! bana göre anlamı ise ise şu an bizim başımızda ülkeyi yöneten şeytanlar, kendileri dinimizin kutsal saydığı değerleri kendi çıkarları doğrultusunda uyarlayıp günah nedir bilmeden kul hakkına girerek kendilerini ve toplumu kandırarak Atatürk ilke ve inkilaplarını hiçe sayarak, kendilerini şeytana satıp halkıda günahlarına alet etmeye çalışıyorlar, bu yüzden bilerek yada bilmeyerek işlenen günahların çaresi tekrar ve tekrar yüce Allah a sığınmaktır. Heyyy başımızdaki şeytanlar kendinizi bile yönetemiyorsunuz bırakın artık milleti, halk kendi kendini yönetsin.

Ne zamanki biri kafayı kaldırıp kontrol dışına çıkmak istese yeni bir düzen kuruluyor, sömürge düzeni ve emperyalist düzen bu dünyanın başına bela. İşte bu duzeni yıkabilecek uluslararası bir oluşum için kolları sıvamak gerekir. Yeni yine yeniden birlik beraberlik içinde sil baştan başlamak gerek bazen.
Dünyada dönen oyunlar, hep baş rolünde ABD ve ROCKEFELLER ailesi var. ABD kongre üyesi Larry P. Mcdonald derki, ROCKEFELLER ile birlikte Federal Reserve Bankı oluşturan diğer çok uluslu özel bankerlerin amacı: Sovyetleri, Amerika’yı ve yeryüzünde ki bütün ulus devletleri ortadan kaldırıp, bunların yerine Tek bir Dünya devleti yaratmaktır. İnanılmaz kötü amaçları olan bir entrikadır bu dedikten ve kongrede soruşturma açılmasını istedikten sonra nemi olur! ülkemizde de yaşanan birçok şaibeli ölümler gibi uçak kazasında şaibeli bir şekilde hayatını kaybeder. Rahmetli MUHSİN YAZICIOĞLU ve EŞREF BİTLİS paşa aklıma geldi ALLAH RAHMET eylesin mekanları cennet olsun, daha niceleri var birileri bu faili meçhul cinayetlerin üzerine gidip tüm gerçekleri belgeleri ile beraber halkımıza açıklamalı hiçbir faili meçhul gizli kalmamalı halkın herşeyi bilmeye hakkı var bizler bu siyasi oluşumu cesaret ile yapacak halkın gözünden bakacak ,milletin gözü önünde açıkça yapacak bir siyasi parti ve devlet anlayışı bekliyoruz ve istiyoruz,artık bazı şeyler sır olmaktan çıksın.

Siyaset sahnesi film gibidir. İlk sıradan olaylar olur, ilerledikçe gelişmelere inanamazsın, dehşetle olup biteni izlersin, etkilerinden kurtulma şansın olmaz, korkarsın ama hayat ve siyaset bir şekilde devam eder ve sen bu döngüyü yeni umutlarla tekrar tekrar yaşarsın

İyi kararlar tecrübeden kaynaklanır. Tecrübeler ise kötü kararlardan” ve ülke olarak millet olarak artık bir karar vermemiz lazım. Ülke olarak yeterince ders çıkardığımız kanısındayıım.
Kazanmak için herşeyi yapanlarla değil ‘! Bazen paraya bazen de mevkiye ülkesini ,vatanını, milletini bayrağını ,dostunu, işini ,aşını, arkadaşını satanlarla değil ! artık kendinden önce karşısındakini düşünenlerle önceliği millet olan halk olanlarla yol yürüyelim . Bizler artık kaybeden tarafta olmak istemiyoruz ,bugün tüm değerlerini satanlar aslında tamamen kaybettiklerini çoğu zaman farketmiyorlar . Ülkemiz , vatanımız, milletimiz hatta ve hatta tüm dünya için :
Daima gerçekleri savunalım ! doğrunun haklının yanında yer alalım , Takdir eden olmasa bile, vicdanımıza hesap vermekten kurtuluruz…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP